4. benefiční aukce je spuštěna!

01.02.2019

4. benefiční aukce pro KASPRO! Než se začnete prokousávat fotkami a pravidly, rádi bychom poděkovali všem dárcům a předem i vám, dražitelům. Bez vás obou by nic z toho nebylo. Předchozí aukce se povedly a vy jste byli skvělí a my věříme, že i tentokrát si to skvěle užijete. Základní informace zkrátím na minimum, protože všichni se beztak těší na obrázky. Nicméně, prosím, dodržujte pravidlo minimálního příhozu 20 Kč, své příhozy berte za závazné a vydražený předmět uhraďte po výzvě s instrukcemi, kterou budeme po ukončení aukce všem výhercům zasílat. NE dříve. Pokud byste potřebovali v průběhu s něčím pomoci, jsme tu pro vás, napište nám. 

Vzhledem k omezenosti úprav alb ve skupinách a na stránkách budeme celé album doplňovat během noci z 31. 1. na 1. 2., kdy bude finální a kompletní, nicméně pokud se vám u již zveřejněných fotek něco zalíbí, můžete začít přihazovat o fous dřív.

DŮLEŽITÉ: Své příhozy pište, prosím, do nového řádku, nikoli do podvlákna pod již přidaný příhoz někoho jiného. V podvlákně zapadne, a někdo vás tak může snadno přehodit.

Kdyby něco, spousta informací je také zde

A teď už hurá do boje! Hodně štěstí všem, a hlavně pak kočičkám, pro které to všechno děláme, a samozřejmě budeme rádi za sdílení a označování vašich přátel u předmětů, které si myslíte, že by jim mohly líbit. :)