Náš tým

O nás

Jsme tým lidí, který už dál nemohl přihlížet zoufalé situaci kolem toulavých koček a začal ji řešit svépomocí. Záhy z toho vyplynul samotný kastrační program, který ctí všechny náležitosti zapsaného spolku, aktivistické organizace, ale především těží z mnohaletých zkušeností práce s těmito tvory. Zužitkováním těchto faktorů jsme schopni nakombinovat znalosti z různých sfér a využít je k co největšímu porozumění potřeb koček venku i doma. 

Za přispění vaší pomoci a podpory se pokusíme změnit zaběhlé paradigma ve vnímání koček a přístupu k nim. Buďte u toho s námi...

Radka Vacíková

x

Luboš Kristek

x

Naše další aktivity

Dokumentarium.cz Dokumentarium vzniklo jako reakce na potřebu mít všechny ekologické a etické filmy na jednom místě, seřazeny přehledně v databázi a doplněné o nezbytné tagy, komentáře nebo související odkazy na osvětové projekty či petice.


Collective Collapse Clothing CCC je vůbec první oficiální český brand, který se zabývá veganskou, aktivistickou a osvětovou tématikou. Využívá k tomu certifikované materiály nebo výrobu na území české republiky. Brand se podílí na endorsování celé řady osobností nebo podporuje řadu neziskových organizací.