KasPro v médiích

Domažlický Deník (leden 2020)

Těsně před vánocemi se na nás obrátila krmička koček z domažlicka kvůli výhružné SMS, která vyhrožovala odstřelem koček a pokutováním za krmičství. Celý případ jsem na vlastní pěst prozkoumali a kauzu zvěřejnili na facebooku zde. Nakonec se ukázalo, že jde o poplašnou zprávu, šířenou neznámým pachatelem. Případu si všimnul Domažlický Deník, jehož článek můžete najít zde.


Případ nakopnuté nutrie u Karlova mostu v Praze (video, prosinec 2019)

Až do hlavních zpráv TV Prima nás dostalo video našeho známého, který natočil podlé nakopnutí nutrie nedaleko Karlova mostu v Praze. Případ měl neuvěřitelný virál, kteý se jen tak nevidí a díky němu si nás všimlo i několik větších médií. Odkaz na původní článek na FB najdete zde, velké zprávy z 29.12.2019 na TV Prima zde, humornou variaci na událost v pořadu Události Luďka Staňka zde a také bulvár Extra.cz se vyjádřil zde. Všem zmíněným médiím děkujeme za prostor a podporu zvířecí tématiky.


PRO města a obce (autorský článek, říjen 2019)

Oslovila nás redakce měsíčníku PRO města a obce, abychom sepsali autorský článek, který poslouží jako základní infomační panel pro starosty a zastupitelstva, jakožto i úvod do problematiky prevence množení nejen toulavých koček...

Tímto děkujeme paní Janišové a celé redakci za prostor a šanci promluvit k velmi potřebné cílové skupině.