Chci darovat

Něco málo o darování

Jakožto zapsaný spolek, a tedy nezisková organizace, nemáme žádný komerční příjem, jsme plně závislí na příspěvcích od soukromých dárců nebo výtěžku z benefiční aukce, která je rovněž závislá na tom, kdo co daruje. Za dobu naší činnosti jsme získali od dobrovolníků přes půl milionu korun, za který jsme vykastrovali cca 700 koček a kocourů. Nic takového by se nedělo bez nezištné pomoci lidí s dobrým srdcem. 

O nezbytnosti darování

Ne každý má prostor, čas a energii vymýšlet a realizovat vlastní benefiční aktivity. Proto zde existují dobročinné spolky, které jsou pomyslnou prodlouženou rukou všech, kdo by sice rádi něco dělali, ale zkrátka jim to situace neumožňuje. Pro takové případy tu existuje možnost finančního daru, u kterého odpadá administrační a realizační část a stejně budete součástí něčeho báječného. Proto, pokud nám můžete přispět jakoukoli částkou, i kdyby měla být sebemenší, budeme vám velmi vděční. Pojďme si představit způsoby, kterými můžete poslat finanční prostředky.

Převod na účet

Transparentní účet: 6969697777/2010

Transparentní účet slouží především pro financování samotných kastrací. Díky přístupu široké veřejnosti máte možnost mít přehled nad transparentností a veškerými pohyby na účtu. Ideální variantou platby je trvalý příkaz, o který se nemusíte starat a nám zabezpečí soustavný přísun finančních prostředků. I malá částka umí pomoci.

Strategický účet: 6969697769/2010

Strategický účet odkrytý veřejnosti není, a to z důvodu strategie, jak už název napovídá. Do budoucna plánujeme řešit nejrůznější kampaně, které ze své podstaty nechceme prozrazovat předem, takže transparentnost účtu by mohla být kotraproduktivní. Přesto se o korektnost našeho hospodaření nemusíte bát, nakládání s financemi podléhá daňovému přiznání a výroční zprávě.

Sbírková kasička

Od nového roku plánujeme zbudovat síť sbírkových kasiček, o jejichž rozmístění a dalším infu vás budeme brzy informovat. 

Platební brána Darujme.cz