Novinky mailem

Newsletter a jeho užitečnost

Zřejmě každý internový obchod disponuje možností posílat svým zákazním newsletter, tedy info o novinkách. Dříve byla efektivnost newsletterů velmi vysoká, ale s přibývající agresivitou eshopů ve snaze urvat si co nejvíce z koláče internetového trhu, zdá se být jeho dosah stále menší. My bychom rádi tuto formu komunikace také využívali, protože v našem případě se nejedná o žádný marketinový záměr, ale o snahu komunikovat s našimi fanoušky a být tak co nejvíce efektivní, co se společných cílů týče.

Pokud máme fungovat co nejlépe, měla by být naše spolupráce co nejférovější. Pokud nám svěříte svůj kontakt a tedy spojení na vás, my můžeme slíbit, že ho nebudem zneužívat k bombardování nesmyslným množstvím emailů, ale budeme se snažit, aby četnost byla co nejnižší a obsah newsletteru co nejzajímavější. Samozřejmostí je, že odebírání newsletteru můžete kdykoli odhlásit.

Pro jaké účely budem newsletter používat:


Newsletter

Buďte s námi v kontaktu a podílejte se na lepším světě pro kočky. Přihlašte se k odběru novinek a nikdy vám tak neuniknou důležité informace o našich novinkách, úspěších a plánech.

Informace o nakládání s osobními údaji naleznete zde.