Měsíc s... FUNKY DOG

10.10.2019

Vážení milovníci domácích mazlíčků a příznivci kastrací. Se značkou FUNKY DOG jsme vymysleli skvělou spolupráci, ba co víc, tým šikovných dívek nás inspiroval k vytvoření samostatné partnerské rubriky (https://kasprocats.cz/cs/mesic-s), kde bychom chtěli představovat ty značky a firmy, které otevřeně a finančně podporují kastrace.

FUNKY DOG je uvědomělá česko-slovenská značka, která se zabývá výrobou doplňků pro psy a kočky. Ona uvědomělost spočívá v tom, že produky jsou eko-friendly a jsou vyráběny pouze přírodních neživočišných materiálů. A teď to nejlepší - 30% z každého výrobku jde na pomoc zvířatům v nouzi. Zdá se vám to jako sen? Říkáte si, že váš prodejce nikde nepomáhá? Možná je čas řešit i tento segment a začít podporovat značky a firmy, které si to skutečně zaslouží!

A jak bude spolupráce probíhat? Holky se rozhodly vyhradit určitý objem peněz (a není to malá částka!), za kterou budeme kastrovat na přelomu měsíce října a listopadu naše nalezence. Všechny kastrace / příběhy sponzorované firmou FUNKY DOG budou opatřeny fotkou s logem, aby bylo jasně vidět, kdo konkrétní kastraci podpořil, a také popsaným příběhem, aby si všichni uvědomili, jaké patálie kočky musí zažívat.

Společně s touto značkou budeme +/- měsíc makat na osvětě kolem kastrací a tak se tohle téma dostane do mnohem širšího povědomí, kam by se třeba dostat nemuselo. Proto pokud kdykoli uvidíte na fotce logo FUNKY DOG, vzpomeňte si, jak velkým dílem značka pomáhá dobré věci! Na konci listopadu si zrekapitulujeme výsledky a úspěchy.

Tímto bychom chtěli poděkovat firmě FUNKY DOG za příkladný přístup a pomoc s šířením tohoto tématu dál. A kdo ví, třeba tato spolupráce bude motivací pro další subjekty, které by chtěly spolupracovat a dále šířit osvětu. Věříme, že společnými silami uděláme hodně dobré práce!

Veškeré info o značce najdete na těchto odkazech: