Představujeme hlavního partnera!

17.10.2019

Představujeme hlavního partnera!

Dnešek je velmi významným dnem a krokem v naší práci. Neustále se snažíme vymýšlet nové cesty, jak efektivně pomáhat na dalších místech a k tomu hledáme ta nejvhodnější řešení. Dělat jenom osvětu a kastrace nám přišlo málo a tak jsme přidali krmící program pro spřátelená depozita, u kterých jsme přesvědčeni, že si naši pomoc zaslouží.

K tomuto účelu jsme oslovili společnost Tekro, která zaštiťuje výrobu granulí značky Fortify, jejíž prezentací jsme byli svědky na tématické přednášce a udělala na nás mimořádný dojem. Sami jsme si granule vyzkoušeli na naší smečce a když jsme viděli, s jakým nadšením bylo krmivo přijato, oslovili jsme firmu a nabídli spolupráci v rámci našeho kastračního programu. Po několika schůzkách a připomínkování spolupráce jsme podepsali roční smlouvu, která uvozuje naši společnou snahu pomáhat kočkám a zárověň tak představit toto superprémiové krmivo.

S radostím vám tímto oznamujemeje, že značka Fortify se stává naším hlavním partnerem po dobu dvanácti měsíců, během kterých budeme společnými silami pracovat na kočíčí osvětě, ale také na přinášení informací, jak by mělo kvalitní krmivo vypadat nebo kde ho sehnat.

Fortify je značka českých bezlepkových veterinárních krmiva pro psy a kočky. Toto krmení přináší vyvážený poměr živin s vysokou stravitelností, chutností a jedinečným bylinným komplexem posilující vlastní imunitu těla. Využívají k tomu receptury obohacené o nezbytné doplňky stravy: komplex chondroprotektiv, antioxidanty, prebiotika a bylinky podporující trávení, zdraví močových cest i ochranu a regeneraci jater.

A jak bude spolupráce probíhat prakticky? Krom vzájemného podporování se na všech možných kanálech nám Fortify dají k dispozici určitý objem krmiva, které budeme dle vlastního uvážení distribuovat mezi ta depozita a útulky, které si to dle nás zaslouží. Možná si vzpomínáte, že jsme před nedávnem tuhle možnost zveřejňovali a do odvolání platí stále. Další informace budeme přinášet v průběhu následujících dnů a týdnů.

Pokud by vás cokoli zajímalo v rámci této spolupráce nebo směrem ke značce Fortify, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem. Pevně věříme, že tato spolupráce přinese mnoho užitku a plná bříška potřebných kočiček.